Dołącz do nas na Facebook
Projektujemy i montujemy schody drewniane już od 1990 roku. Jesteśmy znana firmą na terenie śląska i okolic.

Na początku działalności oferowaliśmy schody proste i funkcjonalne, jednak w czasie gdy rozwój budownictwa i konkurencja coraz mocniej wdziera się na rynek usług stolarskich również nasza oferta poszerzyła się o najnowsze trendy w tej dziedzinie.

Specjalizujemy się głównie w schodach drewnianych. Ponieważ o ten materiał najczęściej pytają nasi klienci dlatego w tym kierunku również się wyspecjalizowaliśmy.

Wszystkie nasze schody wykonujemy z najlepszej jakości suszonego drewna krajowego, jednak na specjalne zamówienie klienta sprowadzamy również drzewo egzotyczne.

Każdy materiał możemy zabarwić na dowolny kolor stosują tylko najlepsze gatunkowo barwniki. W połączeniu drewna z innymi materiałami tworzymy niepowtarzalne kompozycje wysokiej jakości.

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę - od dokonania pomiaru po realizację zlecenia.

Oferujemy fachową pomoc i doradztwo w doborze schodów i balustrad, wykonanie projektu oraz profesjonalny montaż.

Ponad dwudziestotrzyletnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu schodów sprawiło, że nie ma dzisiaj projektu, któremy nie mogłibyśmy sprostać.

Schody do użytku publicznego, przy zwiększonym natężeniu ruchu wymagają specjalnej konstrukcji i odpowiedniego przygotowania materiału. Wiemy o tym korzystając z naszego wieloletniego dóswiadczenia podczas projektowania takich właśnie konstrukcji.

Zawierzyło nam już wiele firm, których projekty można zobaczyć w naszym obszernym porfolio.

Zachecamy do zapoznania się z szeroką ofertą projektów schodów dla biznesu i komercjalnego klienta.

Specjalizujemy się w konstrukcjach prostych oraz krzywoliniowych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować najtrudniejsze i najbardziej ambitne projekty, bywa jednak i tak, że wykonujemy również schody stosunkowo proste konstrukcyjnie, o ile inwestor chce mieć pewność, że wykonawstwo będzie na najwyższym poziomie fachowości i wzornictwa.

Schody wykonywane są na indywidualne zamówienie, są więc zawsze niepowtarzalnym meblem.

W celu złożenia zapytania ofertowego prosimy o przejście na stronę główna i kliknięcie zakładki z kopertą.ˆˆ©  Copyright   2008-2013,  Stolarstwo Śląskie. All Rights Reserved  |  Kontakt